Nasze szkolenia ze sprzedaży i wyjazdy team building – zdalnie
Show MenuHide Menu

Nietypowa symulacja na szkolenia z przywództwa – warsztat dla coachów

9 września 2017

Informujemy Państwa, iż w naszym szerokim portfolio szkoleń dla branży małych firm rodzinnych, stowarzyszen NGO i urzędów publicznych od ostatniego kwartału promujemy grę menedżerską: Ekstremalne zawody w niezwykłym wariancie zabawy w paintball-wzajemna eliminacja (Wstępna nazwa gry jest jeszcze nie tsaki jak ma być – niemniej oddaje istotę zadania.)
Oferowaną grę wykorzystujemy na szkoleniach z kreatywności, z asertywności oraz na wyjazdach team building. Gra jest polecana także na szkolenia dla grup miedzynaroodwych – jako narzędzie poznawania się uczestników. Główne jej użytkowanie to Warsztaty Z Przywództwa.

PODSTAWOWE DANE DOT. SYMULACJI:
Zagadnienia merytoryczne w ramach gry: rozwój osobisty
Miejsce pochodzenia gry: Grecja
Czas prowadzenia: trzy do czterech godzin
Liczba uczestników: minimum 8, do 20.
Lista potrzebnego sprzętu: pachołek treningowy – sztuk sześć, kij teleskopowy – sztuk dziesięć, podkładki na biurko- sztuk dziesięć, trochę oliwek, paczka czerwonych długopisów, foremka do pieczenia

REFERENCJE
Techbud Przedsiębiorstwo Budowlane Paweł Skrzypczak, STUDIO URODY VENUS NOWACZYK SYLWIA, Zakład Poligraficzny „PAW-DRUK” Spółka z o.o., Lumag spółka z ograniczona odpowiedzialnością, NOBESO Małgorzata, Jerzy Trzęsala Spółka Jawna, INTER-LERS sp. z o.o., Setkowicz Stefan, Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski, Powiat Kościański, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie, Teatr KTO, Białołęckie Stowarzyszenie Samorządowe „Nasze Szkoły”, Fundacja Prawo Europejskie , Parafialny Klub Sportowy VICTORIA ZERZEŃ, Stowarzyszenie Artystyczne „Sztuka”, Stowarzyszenie Edukacji Młodych Piłkarzy SEMP, Stowarzyszenie Ochrony Zdrowia Konsumentów , Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Osób Upośledzonych Umysłowo „Wiara i Nadzieja”, „Towarzystwo Zwalczania , Związek Harcerstwa Polskiego – Hufiec Warszawa Centrum Im. ks. Janusza I Mazowieckiego
Symulacja była także organizowana na studiach podyplomowych „Praca społeczna”

LEKTURY:
Wykładowcom chcącym poszerzyć swoją wiedzę dot. gry polecamy opisane poniżej książki:

 • Zarządzanie projektem. Co dobry szef projektu wie, robi i mówi-Rob Armstrong, Stephen Barker
 • Menedżerowie. Jak myślą i pracują wielcy stratedzy piłki nożnej-Mike Carson
 • Totalny Model Sprzedaży-Artur Bartosiński
 • Ocena efektywności systemów opieki zdrowotnej w krajach OECD-Błażej Łyszczarz
 • Spirala wzrostu-Hans Christoph Binswanger
 • Logistyka w przedsiębiorstwie-Zdzisław Sarjusz-Wolski
 • Zespoły po polsku. Jak firmy działające na polskim rynku podnoszą swoją efektywność -Łukasz Dąbrowski, Henryk Puszcz

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Data: do ustalenia
  Miejsce: Zakopane, pensjonat Turkus, ulica Zapustna 55
  Opłata za udział: 1500 złotych +23% VAT. Oferujemy opcję płatności ratalnie – pięć rat.
  W cenie spotkania znajduje się serwowane posiłki. Przystawka: Hiszpańska tortilla z czterech jaj podawana z frytkami. Zupa: Wiosenny krem jarzynowy. Drugie danie: Schab po lwowsku faszerowany śliwkami i orzechami w sosie jabłkowym. Deser: Klasyczny sernik na kruchym cieście z kajmakiem i orzechami. Napoje zimne: Woda Cisowianka Perlage, Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.