Nasze szkolenia ze sprzedaży i wyjazdy team building – zdalnie
Show MenuHide Menu

Oryginalna symulacja na szkolenia z zarządzania – licencja

9 lipca 2017

Informujemy, że w proponowanej przez nas ofercie szkoleń dla sektora firm określanych jako SME, organizacji non profit i sektora publicznego od następnego roku posiadamy grę menedżerską: Drużynowe mistrzostwa w niezwykłym wariancie zabawy w Lagerfeld – zostań projektantem mody (Roboczy tytuł symulacji jest do poprawki – natomiast wyraża sens ćwiczenia.)
Powyższą grę polecamy na programach z technik uczenia się, z zarządzania czasem i na szkoleniach team building. Symulacja nadaje się też na szkolenia motywacyjne. Oryginalne jej wykorzystanie to Szkolenia Dla Trenerów.

SPECYFIKCACJA GRY:
Zakres zabawy: kompetencje miękkie
Kraj pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Dania
Czas trwania: dwa dni
Liczba uczestników: nie mniej niż 5, nie więcej niż 19.
Rekwizyty: wodery – sztuk dziesięć, łopata uniwersalna – sztuk trzy, cienkopis- sztuk dwie, trochę czereśni, paczka kanarkowych długopisów, waga do bagażu

REFERENCJE
MAJRAD Krzysztof Zawal, CENTRUM MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH „EURO – PŁYTA” PASZKOWSCY SPÓŁKA JAWNA, KAM-TRANS Józef Kaminiarz, EKOANALITYKA Jerzy Sternal, Jan Grad sp. z o. o., Uvopex – Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Przemysław Kubala, „Salar” sp. z o. o., Gmina Pleszew, PKP Polskie Linie Kolejowe Spółka Akcyjna Centrum Realizacji Inwestycji Oddział w Poznaniu, Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, Powiat Gnieźnieński , Fundacja Kultury WICI, Fundacja im. Marcina Kołodyńskiego „5.10 i dalej”, Klub Mieszkańców WSBM Chomiczówka, Ogólnopolski Związek Żołnierzy Batalionów Chłopskich – Koło w Warszawie, Stowarzyszenie „Nasze Bezpieczeństwo”, Stowarzyszenie Edukacji Artystycznej „Ślad”, Stowarzyszenie Przyjaciół Młodzieży o Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych „Bądź z Nami”, Stowarzyszenie Rozwoju Warszawy , Towarzystwo Turystów Przyrodników i Krajoznawców, Zespół Praski Stowarzyszenia dla Rodzin
Symulacja była również przeprowadzana na studiach doktoranckich „Inżynieria, technika”

LITERATURA:
Instrukturom chcącym prowadzić grę rekomendujemy wymienione tutaj opracowania:

 • Zarządzanie projektem. Co dobry szef projektu wie, robi i mówi-Rob Armstrong, Stephen Barker
 • Menedżerowie. Jak myślą i pracują wielcy stratedzy piłki nożnej-Mike Carson
 • Pocałuj tę żabę-Tracy Brian
 • Przywództwo plemienne-Fischer-Wright Halee, John King
 • 33 sposoby na kryzys gospodarczy-Hermann Simon
 • Sprzedaż i charakter-Iwona Majewska-Opiełka
 • Zaczynaj od DLACZEGO. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania-Simon Sinek

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Data: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Chełmża, obiekt konferencyjny Olympic, ulica Finlandzka 48
  Koszt symulacji: 3200 PLN netto. Oferujemy możliwość płatności w ratach – cztery miesięcznych wpłat.
  W cenie szkolenia znajduje się obiad. Przystawka: Krewetki w cieście z tapioki z sosem czosnkowym i sosem teriyaki. Zupa: grzybowa z ryżem. Drugie danie: Kęski z kurczaka w cieście piwnym podane z pikantnym ryżem i warzywami z wody. Deser: Naleśniki wypełnione aksamitnym serkiem waniliowym, polane sosem czekoladowym z bakaliami i bitą śmietaną.. Napoje zimne: Woda Cisowianka Perlage, Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa,herbata.